Fabric API логотип

Fabric API

Fabric API - основна бібліотека для модів, що використовують інструменти Fabric, сприяє швидкому розвитку та оновленням.

Категорії мода


Завантаження 80M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 5 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

modmuss50 аватар

modmuss50

sfPlayer1 аватар

sfPlayer1

Опис мода

Fabric API - це основна бібліотека для найпоширеніших хуків та міри взаємодії, які використовують моди, що використовують інструменти Fabric. API Fabric легкий та модульний, що дозволяє швидше портувати та зменшувати обсяг гри. Розробка Fabric націлена на знімки, а також версії релізу, що дозволяє швидше оновлювати моди та більш обґрунтоване планування спільноти.Інструкції:  1. Встановіть Fabric Loader з веб-сайту Fabric - є встановлювач для ванільного лаунчера та відділених серверів, інші лаунчери, включаючи Curse App, можуть це робити автоматично.

  2. Необов'язково спробуйте запустити гру, щоб перевірити встановлення та створити папку модів. Там повинні бути записи журналу, пов'язані з Fabric, і головне меню буде згадувати Fabric внизу поряд з версією Minecraft.

  3. Завантажте Fabric API для потрібної версії Minecraft з цієї сторінки та розмістіть файл jar у папці модів, як будь-який звичайний мод.Більше інформації та повні інструкції з встановлення можна знайти на веб-сайті Fabric, а підтримка доступна через сервер дискорд Fabric. Це ОКРЕМО від Fabric Loader! Вам потрібно обидві частини для більшості модів! Пам'ятайте, що проект потребує завантажувач модів Fabric!