Моди на Майнкрафт Right FallingTree (Forge&Fabric)
FallingTree (Forge&Fabric) логотип

FallingTree (Forge&Fabric)

Мод для Minecraft змінює процес вирубування дерев. Миттєвий та зсувний режими, анімація обвалу, налаштування параметрів.


Завантаження 21M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

rakambda аватар

rakambda

Опис мода

🌲 FallingTree (Forge&Fabric) 🍃

Модифікація FallingTree в Minecraft перетворює процес вирубування дерев. Цей мод має два режими: миттєвий та зсувний. У миттєвому режимі ви вирубуєте лише один блок, і все дерево автоматично обрушується. Зсувний режим передбачає поетапне зсування блоків вниз, коли ви їх рубаєте - це дуже зручно, якщо ви не хочете зловживати миттєвим режимом, але вам ліниво добиратися до верхніх блоків дерева 😛.

На додаток, мод FallingTree має режими "Випадання предметів" та "Випадання блоків". У "Випадання предметів" ви вирубуєте один блок, і все дерево з анімацією обрушується. У "Випадання блоків" ви вирубуєте один блок, і все дерево впадає на землю з анімацією.

В конфігураційному файлі моду FallingTree доступні налаштування таких параметрів:

  • Визначте, що вважати деревом (блоки стовбура і листя).
  • Налаштування інструментів для використання (додайте більше видів сокир, або дозвольте використовувати будь-які інструменти).
  • Активуйте чи деактивуйте вирубування листя.
  • Можливість вимкнення дії моду, коли ви присідаєте (можна змінити).
  • Регулювання швидкості вирубування в залежності від розміру дерева.
  • Налаштування пошкодження інструментів (можна налаштувати так, щоб інструмент зламався в залежності від кількості блоків у дереві).
  • Збереження інструментів з 1 одиницею зносу, якщо вони зламаються.

Для користувачів Fabric необхідно встановити Fabric API. Для користувачів Forge опційно можна встановити Cloth Config API на клієнті, яка дозволяє налаштувати мод в грі через графічний інтерфейс.

УВАГА: На серверах цей мод може бути встановлений тільки на серверній стороні, встановлення на клієнті не є обов'язковим (за винятком, коли використовуються функції регулювання швидкості та/або налаштування чарів).