Farmer's Delight логотип

Farmer's Delight

Мод для Майнкрафт, що розширює фермерство та кулінарію. Нові страви, інструменти та блоки.


Завантаження 62M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

vectorwing аватар

vectorwing

Опис мода

Farmer's Delight - це мод, який ніжно розширює можливості фермерства та кулінарії в Minecraft. Використовуючи просту систему приготування їжі та кілька звичайних інгредієнтів, ви зможете приготувати велику різноманітність ситних страв: від сендвічів до салатів та рагу, від чудових десертів до апетитних угощень, жоден інгредієнт не залишиться без уваги у вашій кухні! Крім того, він вводить багатий набір корисних інструментів: спосіб покращити саму ґрунт, на якому ростуть ваші культури, зовсім новий вид інструменту для збору ресурсів, милі прикраси для ваших будівель та багато блоків і предметів, щоб допомогти вам у вашому пригоді! Час трохи все посадити!


Починаємо


Дотримуйтесь до досягнень! Багато його прогресу описано через них. За замовчуванням натисніть клавішу (L), щоб відкрити екран досягнень. Якщо ви бажаєте отримати більш пряме керівництво, ми написали Посібник початківця, щоб допомогти вам ознайомитися з основами!


Мод-завантажувачі


Farmer's Delight - це мод Forge, але у нас зараз є порт для Fabric, який підтримується. Клацніть тут, щоб перевірити його!


Часті питання • Чи можу я використовувати цей мод у своїй збірці модів?
  Так! Вільно включайте Farmer's Delight у свою збірку модів та налаштовуйте його так, як ви бачите для створення власного досвіду. Просто пам'ятайте: Обов'язково вказуйте авторства і не претендуйте на Farmer's Delight як на свою власну творчість; завжди читайте журнали змін! Дрібні та важливі версії іноді можуть містити руйнівні зміни, які будуть пояснені там.

 • Для яких версій Minecraft буде оновлюватися мод?
  Farmer's Delight наразі оновлюється для 1.19.2 та 1.20+. Інші версії наразі припинені.

 • Чи плануєте ви відкатити цей мод до версій до 1.15?
  Ні. Цей мод ніколи не буде відкатаний до старших версій. Старі кодові бази гри абсолютно різні і зазвичай не мають важливих функцій, від яких цей мод залежить. Будь ласка, НЕ просіть про відкати!

 • Чи є у вас Patreon чи схожі способи підтримки вашої роботи?
  Нині ні, але дякую за вашу увагу! Зараз я маю стабільну роботу, і мої особисті проекти - це хобі, над якими я працюю у вільний час. Моя рада - пожертвуйте свої гроші на більш цінні справи, або просто зробіть собі гарний обід. ;)


Посилання: • Допомога та зворотний зв'язок

 • Повідомляти про проблеми

 • Twitter

Скріншоти моду

Скріншот Farmer's Delight #2959
Скріншот Farmer's Delight #2960
Скріншот Farmer's Delight #2961
Скріншот Farmer's Delight #2962
Скріншот Farmer's Delight #2963
Скріншот Farmer's Delight #2964

Завантажити Farmer's Delight