Моди на Майнкрафт Right Farmer's Delight [Fabric]
Farmer's Delight [Fabric] логотип

Farmer's Delight [Fabric]

Розширює фермерство та кулінарію у Minecraft через рустикові інструменти та страви.

Доступно на версіях Minecraft

[1.20] [1.19] [1.19.4] [1.18.2] [1.18.1] [1.16.5] [1.17.1]


Завантаження 14M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

NewHoryzon аватар

NewHoryzon

Zifiv аватар

Zifiv

vectorwing аватар

vectorwing

Опис мода

Це порт моду Farmers Delight для Fabric, ви можете побачити версію для Forge тут. Farmers Delight - це мод, який ніжно розширює фермерство та кулінарію в Minecraft. Використовуючи колекцію рустикових інструментів та робочих місць, ви можете поліпшити основу своїх фермерських ділянок, готувати міжрізні смачні страви і закуски, а навіть трохи краще підготуватися до пригод! Цей мод спрямований на те, щоб надати більше значення предметам, які часто забуваються або не приділяються уваги гравцями (таким як молоко, гриби, буряки і т. Д.). Надіюсь, це надихне вас вирощувати трохи всього! ВАЖЛИВА ЗМІНА на версіях 1.2.0+ (MC1.18.2) та 1.3.1+ (MC1.19): Це оновлення є значною модифікацією, я рекомендую зробити резервну копію свого світу перед оновленням до цієї версії, оскільки ця версія змінює ідентифікатори сутностей, блоків та предметів для кладовищ, які були перейменовані на шафу. Мод спробує мігрувати, але видалить всі кладовища, розміщені в інвентарі та світі, якщо не вдасться мігрувати.

Починайте з дій! Багато його прогресу описано через них. За замовчуванням натисніть клавішу (L), щоб відкрити екран досягнень. Якщо ви б хотіли мати більш прямий посібник, ми написали Початок, щоб допомогти вам вивчити основи!

Бета-версія Цей мод наразі перебуває в розробці, тому можуть виникати проблеми та нестабільності. Якщо ви хочете грати, майте на увазі: Регулярно робіть резервні копії своїх збережень; Переконайтеся, що все працює, перш ніж додавати його до модпака; Повідомляйте про будь-які проблеми, які ви знайдете, на наш трекер проблем! Це нам дуже допомагає!

Часто задаються питання Q. Чи можу я використовувати цей мод у своєму модпаку? A. Так! Не соромтесь представляти Farmers Delight у своєму модпаку та налаштовувати його так, як ви вважаєте за краще для власного досвіду. Просто пам'ятайте: Пам'ятайте про те, що цей мод перебуває в бета-версії, тому слід бути уважним до значних змін у геймплеї та додатків, які можуть відбутися між версіями.

Q. Для яких версій Minecraft буде оновлюватися мод? A. Farmers Delight завжди буде відповідати останній версії Minecraft, з тимчасовою підтримкою попередньої. Наразі: Поточний фокус виключно на версіях: 1.19 та 1.18.2; Цей порт моду ніколи не буде зворотно сумісний з будь-якою версією перед 1.16.5 (будь ласка, не запитуйте далі);

Q. У вас є Patreon або подібні засоби підтримки вашої роботи? A. Наразі ні, але дякую за вашу увагу! Я в даний час маю стабільну роботу, і мої особисті проекти - це хобі, над якими я працюю у вільний час. Моя порада - пожертвуйте свої гроші на більш гідні справи, або просто порадуйте себе смачним обідом. ;)

Посилання: Discord для допомоги та оголошень (версія для Fabric) Повідомлення про проблеми Discord для отримання відгуків та інформації про основний мод / автор (версія для Forge) Twitter vectorwing (оригінальний автор моду Forge)

Завантажити Farmer's Delight [Fabric]