Flux Networks логотип

Flux Networks

Створюйте бездротові енергетичні мережі, керуйте потоком енергії, передавайте її через виміри.


Завантаження 79M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

sonar_sonic аватар

sonar_sonic

BloCamLimb аватар

BloCamLimb

Опис мода

Flux Networks - це мод, який дозволяє вам створювати бездротові енергетичні мережі в Minecraft. Ви можете налаштовувати ці мережі та керувати потоком енергії по всьому світу. Це дозволяє уникнути необхідності в проводах, що розкидані скрізь, зменшуючи затримки та заощаджуючи час. Енергія також може бути передана через різні виміри, що робить керування енергією простим.  • Бездротовий міжвимірний трансфер

  • Автоматичне перетворення енергії

  • Необмежені швидкості передачі

  • Підтримка Forge Energy, EU, AE2 та IE

  • Заряджання інвентаря через виміри

  • Шифруйте свої мережі захистом пароля

  • Організуйте пріоритети вашої мережі


Додаткові можливості включають назву та колір вашої мережі, назви кожного підключення для полегшення ідентифікації, налаштування гравців, яким дозволено доступ до вашої мережі, графіки для моніторингу останніх піків / падінь енергії, бездротові налаштування редагування для всіх підключень, можливості завантаження чанків, що надаються кожним підключенням, суперадміністратор, який може видаляти неактивні мережі, змінювати власність тощо.


Версія 4.0.7 і вище Flux Networks була переписана BloCamLimb. Ця нова версія є більш дружелюбною до серверів і вже не потребує SonarCore. Більшість оригінальних функцій залишаються, але деякі можуть бути ще не втілені або трохи змінені. Однак було додано багато нових функцій!


Версії 3.0.19 і нижче: Всі ці версії потребують Sonar Core. Версії для 1.7.10: див. Мод калькулятора. Мод-паки: Не соромтеся використовувати цей мод у будь-якому мод-паку, який ви бажаєте.


Проблеми: Будь ласка, повідомляйте всі проблеми на сторінці GitHub. Є питання / пропозиції? Приєднуйтесь до сервера Discord!

Скріншоти моду

Скріншот Flux Networks #2661
Скріншот Flux Networks #2662
Скріншот Flux Networks #2663
Скріншот Flux Networks #2664
Скріншот Flux Networks #2665
Скріншот Flux Networks #2666
Скріншот Flux Networks #2667

Завантажити Flux Networks