Моди на Майнкрафт Right Friends&Foes (Fabric/Quilt) (Copper Golem, Glare, Moobloom, Iceologer, Barnacle, Wildfire, Rascal, Tuff Golem)
Friends&Foes (Fabric/Quilt) (Copper Golem, Glare, Moobloom, Iceologer, Barnacle, Wildfire, Rascal, Tuff Golem) логотип

Friends&Foes (Fabric/Quilt) (Copper Golem, Glare, Moobloom, Iceologer, Barnacle, Wildfire, Rascal, Tuff Golem)

Додаток, що додає нових мобів та функцій, включаючи тафф-голема, Раскала, мідного голема, Гляре, Льодяника, Мумблума та Вільдфайра.


Завантаження 10M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 2 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Faboslav аватар

Faboslav

Опис мода

Друзі та Вороги додає вигнані і забуті моби від голосування за мобів. Один з головних цілей - подальше розширення оригінальних концепцій і додавання нових функцій, подібних до ванільних, пов'язаних з усіма мобами. Ви можете переглянути вікі для детального огляду впроваджених мобів та функцій.


Tuff Golem


Тафф-голем, статуарний моб, який може тримати та показувати будь-який предмет, який ви дали йому, але будьте обережні, коли він не спить, він любить робити спонтанні прогулянки. Хочете, щоб ваш тафф-голем залишався на місці? Закріпіть його на місці з медовою вуликом. Якщо ви хочете побудувати цю сплячу красу, зіберіть тафф-блок, блок вовни будь-якого кольору та гарбуз.


Rascal


Відкрийте Раскала, розбещене маленьке створіння, що розташоване в шахтах, яке радіє грі у прихованки. Воно як грайлива, так і корисна, давати вам підказки, коли ви шукаєте його. Знайдіть його тричі, і воно винагородить вас масою ваших мрій!


Мідний Голем


Познайомтеся з Мідним Големом, кишеневим комедійним дивом, яке радіє випадковому натисканню мідних кнопок. Як будь-які інші мідні створення, він окислюється з часом, але не хвилюйтеся, обслуговування - це легко! Для швидкого оновлення, ухопіть топор або медову вулик. Якщо ви хочете побудувати це маленьке створіння, зіберіть мідний блок, гарбуз та блискавка.


Інші функції, пов'язані з мідним големом: Мідна робоча станція села, Всі мідні варіанти мідних кнопок, Всі мідні варіанти блискавок.


Glare


Представляємо Гляре, сердитого та милого мохового компаньйона, що живе в зелених печерах, який ненавидить темряву. Чи ділите ви неприязність до темряви? У цьому випадку Гляре може показати вам місця, де достатньо темно для появи монстрів. Якщо ви хочете приручити чи розведувати це маленьке миле створіння, вам знадобляться світлі ягоди, але будьте обережні, Гляре схильний до перекусування ними регулярно, не залишаючи залишків.


Iceologer


Зустрічайте Льодяника, самотнього іллюзіоніста, який живе глибоко в снігах. Ви можете знайти його, шукаючи невелику ялинкову хатину серед дерев. Але будьте обережні на вашому пригоді, оскільки роки життя на природі зробили його серце холоднішим, ніж лід навколо нього. Якщо він помічає вас, готуйтесь до льодових атак, перетворюючи вашу пригоду на морозиве виклик.


Інші функції, пов'язані з Льодяником: Кабіна Льодяника, Тотем Заморожування.


Мумблум


Представляємо Мумблум, обійняну сонцем корову, вкриту прекрасними квітами, яка живе в основному в квіткових лісах. Ці квіткові компаньйони не лише вражають красою, але також займаються гармонійною взаємодією з бджолами. Проходячи, мумблуми залишають слід квітучої флори, перетворюючи кожен крок на захоплюючу подорож через чудеса природи.


Інші функції, пов'язані з мумблумом: Квітка Батеркап, Всі деревні варіанти бджільниць, Структура села Збиральник меду, Професія селянина Збиральника меду.


Wildfire


Вільдфайр, майстер вогнів, який захищений чотирма щитами. Ця зустріч не є дружньою, обережно, щоб ви не опинилися під його бар'єром щитів та землетрусним ударом. Коли він припиняється, він стає вразливим, приготуйтесь до його спалахів, які можуть знищити все навколо. Виживіть цю зустріч і отримайте винагороду у вигляді вогненого крила, яке може бути використане для створення вогненого лука.

Скріншоти моду

Скріншот Friends&Foes (Fabric/Quilt) (Copper Golem, Glare, Moobloom, Iceologer, Barnacle, Wildfire, Rascal, Tuff Golem) #14736

Завантажити Friends&Foes (Fabric/Quilt) (Copper Golem, Glare, Moobloom, Iceologer, Barnacle, Wildfire, Rascal, Tuff Golem)