Game Stages логотип

Game Stages

Мод з етапами прогресу для Minecraft, реагує на досягнення гравця.


Завантаження 32M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

DarkhaxDev аватар

DarkhaxDev

Опис мода

🎮 Мод Game Stages - мощний засіб для створення прогресу в модпакетах Minecraft

Game Stages - це потужний інструмент для керування системами прогресу в модпаках Minecraft. Системи прогресу базуються на так званих "етапах", які виступають знаками прогресу гравця, що відслідковують його досягнення. Використовуючи додаткові модифікації, можна налаштовувати гру так, що вона буде реагувати на гравця в залежності від розблокованих ним етапів.

Хоча слово "етап" може натякати на лінійний прогрес, насправді вони можуть бути використані для різних типів систем прогресу. Загальновідомі приклади використання етапів включають RPG-класи та навички, різні режими гри (експертний, хардкорний, простий) та розгалужені квести.

Для отримання більш детальної інформації щодо використання GameStages, рекомендуємо звертатися до відповідної сторінки документації, що відповідає версії мода, яку ви використовуєте. Якщо ви хочете приєднатися до обговорення та отримати допомогу, ви можете звернутися до нашої спільноти.

📝 Список всіх модів, які підтримують GameStages, можна знайти в нашій документації. Над проектом працює команда професіоналів, яка постійно працює над його вдосконаленням.