Моди на Майнкрафт Right Get It Together, Drops!
Get It Together, Drops! логотип

Get It Together, Drops!

Мод для Майнкрафт, що контролює комбінування випадкових предметів.

Категорії мода


Завантаження 15M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

bl4ckscor3 аватар

bl4ckscor3

Опис мода

Мод "Get It Together, Drops!" додає дві опції конфігурації для контролю того, як комбінуються випадкові предмети на землі. Це може значно покращити продуктивність в областях з великою кількістю випадкових предметів, таких як вибухові кратери або ферми. Цей мод може бути встановлений на сервер без необхідності встановлювати його гравцям. Він також може бути використаний у одиночній грі.Конфігурація моду має наступні опції:  • radius - Це значення від 0.5 до 500 визначає розмір області, в якій випадковий предмет буде шукати інші випадкові предмети для комбінування. Наприклад: встановлення цього параметра на 5.0 буде шукати в області 5 блоків (в усіх напрямках) навколо випавшого предмета. 0.5 - це стандартна поведінка. Варто зауважити, що ця поведінка не бере до уваги стіни.

  • checkY - Встановіть це на true, якщо ви хочете, щоб випадкові предмети також перевірялися зверху і знизу, встановіть на false, якщо ні. false - стандартна поведінка.Також є два теги предметів, які можуть додатково контролювати поведінку конкретних предметів:  • getittogetherdrops:do_not_combine - Предмети, які додаються до цього тегу, взагалі не комбінуються.

  • getittogetherdrops:ignored - Предмети у цьому тезі будуть ігноруватися модом і, таким чином, повертатися до стандартної поведінки.Ви можете використовувати цей мод у будь-якому модпаку. Приєднуйтесь до мене на Discord! Слідкуйте за моїми оновленнями модів та іншими розвагами на Twitter!