Guard Villagers логотип

Guard Villagers

Забезпечте безпеку вашого села у Minecraft з новим модом! ⚔️🏰

Категорії мода


Завантаження 29M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

almightytallestred аватар

almightytallestred

Опис мода

Охоронці Села: Забезпечте безпеку вашого села в Minecraft! 🥳🎮

Чи не набридло вам бачити, як ваше село страждає через бездіяльність голема? Втомилися від постійних боїв за його мир? Тоді цей мод вас обов'язково зацікавить! За допомогою цього моду ви зможете створити охоронців, а також отримати нові можливості, пов'язані з жителями села. Зірочка (*) вказує на те, що ця функція є налаштовуваною. Завітайте до нашого сервера для обговорення та надсилання пропозицій. Пропонується також версія для Fabric!

Охоронці 👮‍♂️

Охоронці з'являються у селі групами по шість осіб і зброєні залізними мечами або арбалетами. Вони готові боротися з будь-якою загрозою для села (можливо, навіть з вами!). Щоб створити нового охоронця, просто присядьте і клацніть правою кнопкою миші по безробітному жителю з мечем або арбалетом. Охоронці можуть спілкуватися з жителями та довіряти гравцеві, якщо у нього достатньо висока репутація, він є героєм села або був перетворений гравцем. Правий клік відкриє інвентар охоронця, дозволяючи вам вибрати для нього зброю та обміняти її! Охоронці можуть мати або щит, або їжу в другій руці. Якщо у них є щит, вони використовуватимуть його для блокування атак. Охоронці з арбалетом і щитом не зможуть копнути ворога, якщо вони блокуються. Якщо у них є їжа (або зілля), вони почнуть їсти або пити, якщо їх здоров'я недостатнє. Натиснувши кнопку патрулювання, ви зможете встановити точки патрулювання для охоронців. Охоронці з мечем пройдуться навколо точки, а охоронці з арбалетом будуть стріляти ворогів та стояти на місці. Якщо ви є героєм села, вони зможуть слідувати за вами та боротися на вашому боці, коли ви натиснете кнопку слідування.

Інші доповнення 🎁

Серед інших доповнень є ілюзіоністи, які були раніше видалені, але з'являються під час набігів (* за замовчуванням ні), а також дитячі-жителі з версії Bedrock з великими головами (* за замовчуванням так).

Зміни в штучному інтелекті 💡

Зараз відьми атакують жителів (* за замовчуванням так). Під час набігів недоброзичливці вбивають будь-яку тварину, яку побачать (* за замовчуванням ні). Жителі та недоброзичливці боятимуться полярних ведмедів (* за замовчуванням так). Священики будуть використовувати зелья регенерації для відновлення здоров'я охоронців, жителів та гравців, які є героями села. Кузнечі використовуватимуть слитки для ремонту залізних големів. Жителі, які мають надлишок їжі в своєму інвентарі, будуть давати її охоронцям.

Часто задавані питання ❓

Чи можна перенести мод на старішу версію або на Fabric?

На жаль, така можливість відсутня. Підтримка однієї версії вже достатньо важка, і я ніколи не навчався Fabric. Однак ліцензія на мод дозволяє вам робити переноси самостійно. Також наразі існує версія моду для Fabric.

Чи можна перенести мод на Windows 10 Edition/Xbox/Mobile?

Ні, моди для Bedrock Edition використовують зовсім інший фреймворк, якого я також ніколи не навчався. Ліцензія на мод дозволяє вам спробувати зробити це самостійно, але, оскільки модулювання в Bedrock менш потужне, ніж у Forge, ви, ймовірно, не зможете відтворити усі його функції.

Чому охоронці не мають робочого місця, як інші професії жителів?

Я ще не придумав підходящий блок, який дозволив би мати велику кількість охоронців, не потребуючи зайвого місця для зберігання.

Як зробити, щоб охоронці появлялися з модовою екіпіровкою?

Ви можете зробити так, щоб охоронці появлялися з модовою екіпіровкою, створивши datapack, який буде відповідно налаштовувати їх зброю і броню.

Скріншоти моду

Скріншот Guard Villagers #669
Скріншот Guard Villagers #670
Скріншот Guard Villagers #671
Скріншот Guard Villagers #672
Скріншот Guard Villagers #673
Скріншот Guard Villagers #674
Скріншот Guard Villagers #675
Скріншот Guard Villagers #676
Скріншот Guard Villagers #677
Скріншот Guard Villagers #678
Скріншот Guard Villagers #679
Скріншот Guard Villagers #680
Скріншот Guard Villagers #681
Скріншот Guard Villagers #682