Моди на Майнкрафт Right Guard Villagers (Fabric/Quilt)
Guard Villagers (Fabric/Quilt) логотип

Guard Villagers (Fabric/Quilt)

Мод для Майнкрафт: додає гвардійців, новий штучний інтелект, бої та лікування.

Категорії мода


Завантаження 9M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 2 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

MrSterner_ аватар

MrSterner_

Опис мода

Цей мод - порт Guard Villagers від almightytallestred для 1.18, оригінальну версію forge можна знайти тут.


Втомилися від того, що ваша містечко гине через лінивого голема? Втомилися обороняти його практично самостійно? Цей мод додає Guardian як рішення, а також нові зміни в штучний інтелект, пов'язаний з мешканцями села.


Гвардії. Вони з'являються в селах у групах по шість осіб, зброєю в руках - залізний меч або арбалет. Вони готові боротися з будь-якою загрозою для села (можливо, включаючи вас!). Щоб створити нових гвардійців, зробіть зміщене натискання правою кнопкою миші на безробітного мешканця або нітвіта з мечем або арбалетом. Якщо у вас є герой села, вони зможуть слідувати за вами та боротися за вас, коли ви натискатимете кнопку слідування, а натисканням правою кнопкою ви відкриєте інвентар гвардії, дозволяючи дати їм броню та замінити їхню зброю!


Зміни в штучному інтелекті. Відьми нападають на мешканців. *правда за замовчуванням У нападах ілагери вбивають будь-яку тварину, яку бачать. *хиба за замовчуванням Мешканці та ілагери бояться полярних ведмедів. *правда за замовчуванням


Священики лікують гвардійців з низьким здоров'ям, мешканців та гравців з героєм села за допомогою регенеруючих зілля, а кузнеці відновлюють залізних големів за допомогою слитків.

Скріншоти моду

Скріншот Guard Villagers (Fabric/Quilt) #15695
Скріншот Guard Villagers (Fabric/Quilt) #15696
Скріншот Guard Villagers (Fabric/Quilt) #15697
Скріншот Guard Villagers (Fabric/Quilt) #15698
Скріншот Guard Villagers (Fabric/Quilt) #15699