Integrated Terminals логотип

Integrated Terminals

Мод для Minecraft з інтегрованими терміналами дозволяє керувати мережею Integrated Dynamics.


Завантаження 20M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

kroeser аватар

kroeser

Опис мода

Інтегровані термінали – це розширення для гри Minecraft, що дозволяє керувати та переглядати вашу мережу Integrated Dynamics.

Завдяки цьому моду, усі збережені предмети, рідини та енергія стають доступними та можуть взаємодіяти з одного місця через термінал зберігання. Завдяки терміналу роботів з крафтом, ви можете керувати своїми крафтовими роботами. Мод також надає вбудовану документацію та навчальні посібники через книгу "Про динаміку інтеграції" від Integrated Dynamics. Наразі, мод включає два типи терміналів: термінал зберігання та термінал роботів з крафтом. 🎮👾

Термінал зберігання

Термінал зберігання надає централізований доступ до вашої мережі зберігання (досягається через інтерфейси Integrated Tunnels). Він має графічний інтерфейс, що містить вкладку для кожного типу інгредієнтів у вашій мережі, таких як предмети, рідини та енергія. Крім цього, ви можете крафтити прямо всередині мережі. Ви можете сортувати предмети різними способами та використовувати розширені параметри фільтрації. Ви також можете динамічно фільтрувати за допомогою предикатів Integrated Dynamics, які можна вставити у трьох нижніх правих слотах. Рідини та енергія можуть вставлятися та вилучатися таким же способом, як і предмети, за винятком того, що вони повинні бути в коректному контейнері, коли їх тримають у вашому інвентарі. Графічний інтерфейс адаптується під ширину та висоту вашого екрану. Є різні режими масштабування, які можна налаштувати через файл конфігурації. Якщо у вас встановлений мод автоматичного крафтингу, то всі варіанти крафту з мережі будуть показані. При виборі варіанту крафту та вказанні кількості, ви отримаєте план крафту, який буде виконаний після підтвердження.

Термінал роботів з крафтом

Ця функція корисна лише у разі встановлення моду автоматичного крафтингу. Термінал роботів з крафтом дозволяє переглядати всі активні та очікуючі роботи з крафту в мережі. Він показує актуальний список всіх робіт з крафту в цій мережі та дозволяє вам їх скасувати. При натисканні на роботу він показує вам додаткові деталі, такі як очікуючі залежності або відсутні предмети, рідини або енергія.

Скріншоти моду

Скріншот Integrated Terminals #1289
Скріншот Integrated Terminals #1290
Скріншот Integrated Terminals #1291
Скріншот Integrated Terminals #1292
Скріншот Integrated Terminals #1293
Скріншот Integrated Terminals #1294
Скріншот Integrated Terminals #1295
Скріншот Integrated Terminals #1296
Скріншот Integrated Terminals #1297
Скріншот Integrated Terminals #1298
Скріншот Integrated Terminals #1299
Скріншот Integrated Terminals #1300
Скріншот Integrated Terminals #1301
Скріншот Integrated Terminals #1302
Скріншот Integrated Terminals #1303
Скріншот Integrated Terminals #1304
Скріншот Integrated Terminals #1305
Скріншот Integrated Terminals #1306
Скріншот Integrated Terminals #1307
Скріншот Integrated Terminals #1308
Скріншот Integrated Terminals #1309
Скріншот Integrated Terminals #1310
Скріншот Integrated Terminals #1311
Скріншот Integrated Terminals #1312
Скріншот Integrated Terminals #1313