Inventory Pets логотип

Inventory Pets

Унікальні малюки в інвентарі з неймовірними здібностями.


Завантаження 31M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Purplicious_Cow_ аватар

Purplicious_Cow_

Опис мода

Inventory Pets: унікальні малюки, що оживають прямо у вашому інвентарі

Набридло мучитись зі слабкими крихітками, що постійно гинуть і не виконують ваших наказів? Мрієте про веселощі та нові можливості у вашій улюбленій грі? Шукаєте мега-милих (і інколи смертельно небезпечних) товаришів, які завжди будуть на вашому боці? Або може ви хочете, щоб фонтан овець танцював над відкритим океаном? 😂 Якщо ви відповіли так на будь-яке з цих питань, то це просто чудово! Але ми тут, щоб розказати вам про Inventory Pets, а не вислуховувати ваши відповіді. Так що що ж таке Inventory Pets? Inventory Pets - це оживлені малята, що проживають у вашому інвентарі і надають вам неймовірні спеціальні ефекти, предмети, бафи, утиліти, захист та зброю в обмін на догляд і годування. І ось ще - декілька з них, наприклад, Пурпурна корова, надзвичайно милі. Загалом у нас є 69 фантастичних, унікальних малят з неймовірними здібностями і дивовижними трюками.

Виникають виклики?

Якщо у вас виникли проблеми, будь ласка, поділіться з нами. Ми хотіли б знати про будь-які відомі проблеми, що виникають під час гри, і про будь-які конкретні деталі, які ви можете надати, такі як версія гри, версія моду, знімки екрану або будь-які відтворювані деталі. Ми прагнемо випускати оновлення приблизно раз на місяць.

© Purplicious_Cow 2015-2023 Цей мод є виключною власністю автора моду (Purplicious_Cow). Він може поширюватися тільки власником і не може бути дубльований або розміщений повторно без попереднього письмового дозволу власника. Використання скорочувачів URL або будь-які спроби заробити гроші на модах власника строго заборонені без попереднього письмового дозволу. Цей мод не є відкритим джерелом.

Скріншоти моду

Скріншот Inventory Pets #542
Скріншот Inventory Pets #543
Скріншот Inventory Pets #544
Скріншот Inventory Pets #545