Inventory Sorting логотип

Inventory Sorting

Швидкий сортувальник інвентаря для Fabric. Сортування за допомогою кнопок, гарячих клавіш, команд. Підтримка чорних списків.


Завантаження 9M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Kyrptonaught аватар

Kyrptonaught

Опис мода

Inventory Sorting - швидкий, простий та легкий сортувальник інвентаря для Fabric. Способи сортування інвентаря:  • Клацання відповідної кнопки сортування

  • Використання гарячих клавіш

  • Подвійне клацання на пустому слоті

  • /sort або /sortme команда

  • Працює тільки на стороні сервера з клієнтами vanilla!


Ви можете редагувати конфігурацію в грі за допомогою мода Mod Menu або вручну редагуючи файл конфігурації. Клієнти vanilla можуть використовувати команду /invSort для редагування конфігурації також. Тепер інвентарі можуть бути додані до чорного списку в грі (з версії 1.8.2). Утримуйте лівий Ctrl і натисніть кнопку сортування в інвентарі. Або використовуйте команду /invsort blacklist. Потрібні права адміністратора. Має два типи чорних списків: Do Not Sort - Цей інвентар не сортується і кнопка не відображатиметься, але ваш інвентар може. Hide Buttons - Як відкритий інвентар, так і ваш інвентар не можуть бути відсортовані, кнопки не будуть відображатися ні для одного з них.


Набридла брудна інвентарна сумка? Зверніть увагу: Inventory Sorting повинен бути встановлений також на сервері. Недолік полягає в тому, що це заважає сортуванню інвентарів на сервері, на якому не встановлено мод. Наявність серверного компонента дозволяє зробити сортування плавнішим і кращим в мережі/на сервері. Під час ініціювання сортування ваш клієнт просто повідомляє серверу сортувати інвентар, яким ви користуєтеся, замість того, щоб ваш клієнт спамив сервер, ручно переміщуючи предмети.

Скріншоти моду

Скріншот Inventory Sorting #15623
Скріншот Inventory Sorting #15624
Скріншот Inventory Sorting #15625
Скріншот Inventory Sorting #15626
Скріншот Inventory Sorting #15627
Скріншот Inventory Sorting #15628
Скріншот Inventory Sorting #15629
Скріншот Inventory Sorting #15630