JEI Integration логотип

JEI Integration

Udostępnianie integracji i podpowiedzi - Forge 1.10+


Завантаження 50M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

SnowShock35 аватар

SnowShock35

Опис мода
JEI Integration - Minecraft Mod Providing Integrations & Tooltips


JEI Integration - Мод для Minecraft з інтеграцією та підказками


JEI Integration - це аддон для Just Enough Items (JEI) для Minecraft 1.10 і вище, який є спадкоємцем NEI Integration від Tonius. Мод надає обробники рецептів JEI для інших модів, де вони відсутні. Крім додаткових обробників рецептів, він додає налаштовані підказки, які можуть надати корисну інформацію для розробників пакетів та гравців з технічною грамотністю.


Підказки


Підказки надзвичайно корисні для розробників пакетів, розробників модів та гравців, щоб надати гравцю корисні відомості про особливості певного блоку/предмета. За замовчуванням підказки JEI Integration вимкнені, щоб дати вам, гравцю або розробнику пакетів, контроль над тим, що показується та як.  • Burn Time - Показує кількість тактів (20 тактів = 1 секунда), на яку будь-який підпалюваний предмет буде горіти в грі.

  • Durability - Показує міцність предмета при необхідності (наприклад, інструменти, зброя, броня і т.д.). Підказка показує як загальну міцність, так і залишкову міцність.

  • Enchantability - Показує можливість чарування предмета при необхідності (наприклад, інструменти, зброя, броня і т.д.).

  • Hunger/Saturation - Показує як значення голоду, так і насиченість, які відновить певний їстівний предмет.

  • Max Stack Size - Показує максимальний розмір стеку предмета - зазвичай 64, але у деяких випадках, наприклад, у кульки кінця, він становить 16.

  • NBT Data - Показує всі дані NBT, збережені на блоку/предметі, наприклад, чари.

  • Registry Name - Показує внутрішній ідентифікатор блоку/предмета, назву реєстру або простір імен (наприклад, minecraft:apple).

  • Tags - Показує теги для певного блоку/предмета, наприклад, forge:storage_blocks, minecraft:planks.

  • Translation Key - Показує ключ перекладу для певного блоку/предмета, наприклад, block.minecraft.stone.


JEI Integration - це незамінний мод для тих, хто цінує зручність та корисність в Minecraft. Використовуйте його, щоб отримати більше інформації про гру та покращити геймплей!
Скріншоти моду

Скріншот JEI Integration #55091
Скріншот JEI Integration #55092