Моди на Майнкрафт Right Legendary Tooltips [Forge]
Legendary Tooltips [Forge] логотип

Legendary Tooltips [Forge]

Додайте шедевричні підказки до предметів у Майнкрафт. Компактні, 3D-перегляди, тіні та багато іншого! ⚒️🔮


Завантаження 21M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 2 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Grend_G аватар

Grend_G

Опис мода

🔮 Легендарні підказки [Ковальня]

📜 Відчуваєте, що підказки до предметів здаються вам дещо сухими? Легендарні підказки виправлять цю ситуацію. Цей мод допоможе вам творити з підказок до обраних предметів справжні шедеври. Він також додає безліч інших можливостей для підказок, включаючи центровані назви предметів, тіні під підказками, відповідні рамки для підказок, розділювачі під назвами предметів, 3D-перегляди предметів, компактні підказки та багато іншого! Щоб цей мод працював, потрібен Iceberg. Версії 1.3+ вимагають Prism.

🖥️ Клієнт / Сервер

👥 Цей мод повністю працює на клієнті. Налаштування ви знайдете у відповідному розділі. Будь ласка, перш за все ознайомтеся з ними! Файл конфігурації містить інструкції, як налаштувати підказки за вашими потребами. Будь ласка, перш за все ознайомтеся з інструкцією! Мод підтримує до шістнадцяти користувацьких рамок, кожна з яких може бути налаштована для застосування до предметів за назвою, модом, тегом, ванільною рідкістю, кольором назви предмету, назвою відображення, текстом підказки або тегом NBT. За замовчуванням мод включає користувацьку рамку, яку можна легко замінити за допомогою пакету ресурсів. Для прикладу пакету ресурсів, який додає десять користувацьких рамок, перевірте Eclectic Trove!

👨‍💻 Автори модів

🔧 Наступна інформація стосується тільки версії 1.2 і новіших! Якщо ви хочете додати користувацькі рамки до предметів у моді, який ви розробляєте, це можливо, додавши Legendary Tooltips як залежність. Використовуйте метод LegendaryTooltipsConfig.addFrameDefinition (), щоб вказати список селекторів для заданого ResourceLocation / індексу рамки (див. документацію з файлу конфігурації, якщо ви не розумієте, що це означає). Цей метод не підтримується всіма модами, тому, якщо він не працює, спробуйте використати нижче наведений запропонований метод на основі даних.

🎨 Автори пакетів ресурсів

🖼️ Рамки можна налаштувати за допомогою пакетів ресурсів. Пакет ресурсів може замінити стандартну рамку, включену в мод, на до 16 користувацьких рамок, які може використовувати мод. Будь ласка, перегляньте Eclectic Trove для прикладу - рекомендую використовувати його як основу при проектуванні власних рамок. Також є доступний шаблон зображення, щоб полегшити малювання.

📚 Автори ресурсів пакету

🔍 Починаючи з версії 1.2, можливо, для пакетів ресурсів і модів визначити власні рамки за допомогою файлу .json-ресурсу, що включений в пакет/мод сам по собі. Цей файл завантажується по-іншому, ніж звичайні ресурси, оскільки вони не замінюють один одного - всі визначення рамок, знайдені в усіх активних файлах ресурсів з визначеннями користувацьких рамок, будуть завантажені й застосовані. Ці файли дозволяють використовувати будь-який правильно оформлений ресурс зображення і можуть вказувати всі кольори для відповідності. Приклад файлу, який описує формат файлу, можна знайти в відповідному розділі. Будь ласка, спочатку прочитайте цей файл, оскільки він містить багато інформації.

Скріншоти моду

Скріншот Legendary Tooltips [Forge] #1139
Скріншот Legendary Tooltips [Forge] #1140
Скріншот Legendary Tooltips [Forge] #1141
Скріншот Legendary Tooltips [Forge] #1142