Моди на Майнкрафт Right MrCrayfish's Furniture Mod
MrCrayfish's Furniture Mod логотип

MrCrayfish's Furniture Mod

Додайте функціональні меблі та декорації у Minecraft.


Завантаження 81M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 11 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

MrCrayfish аватар

MrCrayfish

Опис мода

📖 Про мод: MrCrayfishs Furniture Mod - це можливість додати функціональні та корисні меблі та декорації. Ви зможете знайти меблі для кожної частини вашого будинку, включаючи кухню, спальню, їдальню, зовнішній простір та багато іншого! Наразі додається понад вісімдесят унікальних блоків, мод постійно розширюється з новими оновленнями. Версія 7.0.0 моду знаходиться в стадії розробки і ще не містить усіх меблів!


✅ Особливості: Включає понад вісімдесят унікальних предметів меблів! Робочий функціонал у більшості блоків, а не лише декоративний. Текстури моделей базуються на поточному ресурсному пакеті. Повністю функціонуюча поштова система. Відправляйте предмети та блоки іншим гравцям на вашому сервері! Підтримка модифікованих деревин (якщо використовуєте додаток More Furniture).


❓ Часті питання: Я завантажив мод, але відсутньо багато меблів. Мод наразі переписується з нуля, що включає переробку кожного предмета меблів і перегляд доданих меблів/декорацій для кращого відповідності атмосфері гри. Оскільки мод містить багато меблів і декорацій, це велика задача для одного розробника. Немає конкретного терміну, коли мод буде повністю переписаний, але мод буде продовжувати оновлюватися з кожною версією Minecraft.


Чи можете ви оновити мод, щоб він працював з версією 1.16.5? Хоча назва файлу вказує на 1.16.3, він працюватиме на 1.16.5 і був позначений на CurseForge, що він працює на 1.16.5.


🙋u200d♀️ Потрібна підтримка або хочете відстежувати розвиток моду: Секція коментарів не є найкращим місцем для отримання підтримки, тому MrCrayfish рекомендує вам приєднатися до спільноти Discord. Ви можете отримати допомогу з установкою та налаштуванням модів, вирішенням збоїв та багато іншого! Крім того, ви також будете мати доступ до новин про оновлення модів та розвиток (перед усіма іншими!). Клацніть на банер нижче, щоб приєднатися 🔽

Скріншоти моду

Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2640
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2641
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2642
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2643
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2644
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2645
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2646
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2647
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2648
Скріншот MrCrayfish's Furniture Mod #2649