Not Enough Wands логотип

Not Enough Wands

Додай у гру різноманітні корисні чарівні палички з гнучкими налаштуваннями.


Завантаження 28M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 8 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

romelo333 аватар

romelo333

McJty аватар

McJty

Опис мода

🧙‍♂️"Not Enough Wands" - чарівний мод для Minecraft🎮

"Not Enough Wands" - це модифікація для Minecraft, що додає у гру різноманітні корисні чарівні палички. Головна його відмінність від інших модифікацій - це гнучкість налаштувань. Ви можете настроїти такі параметри для кожної палички: доступність (недоступний, тільки для творчого режиму, простий рецепт, складний рецепт), використання міцності, використання досвіду, використання RF, можливість генерації в скрині. Деякі палички також мають специфічні параметри налаштування. Це робить мод ідеальним для модпаків, де ви хочете контролювати, які палички доступні і які ні. Поточний список доступних паличок:

  • Паличка обміну: виберіть блок і переконайтеся, що у вас достатньо цього блока в інвентарі. Потім ви можете замінити інші блоки цим блоком. Має один режим, режим 3x3, режим 5x5 і режим 7x7. У майбутньому у цієї палички також буде функція скасування.
  • Паличка телепортації: клацніть правою кнопкою вперед, щоб телепортуватися (за замовчуванням) на 30 блоків. Якщо ви клацнете правою кнопкою на блок, гравець буде телепортований на цей блок, якщо є місце. Якщо немає, гравець буде телепортований поруч з блоком.
  • Паличка захоплення: захоплюйте будь-яке живе істоту (ворожу або ні) лівим клацанням. Відпустіть її знову правою кнопкою.
  • Паличка будівництва: розширюйте свої будівлі легко з цією паличкою. Має кілька режимів і також підтримує скасування для останніх двох будівельних операцій! Більше ніякого випадкового подвоєння вашого підлоги.
  • Паличка підсвітки: легко освітлюйте темні місця з цією паличкою.
  • Паличка переміщення: підніміть блок (звичайні блоки, а також блоки-сутності, такі як скрині, печі, спавнери, вузли аури...) і помістіть його в інше місце. Можна налаштувати, щоб переміщення деяких блоків було більш дорогим, і також є можливість заборонити переміщення деяких блоків.
  • Паличка зміщення: тягніть або тягніть блоки або прямокутник блоків. Працює із блоками-сутностями.
  • Паличка захисту: захищайте блоки від вибухів або спроб збирання. Кожна паличка може зняти захист блоків, захищених тим самим посохом.
  • Паличка майстра захисту: ця паличка може зняти захист блоків, захищених будь-яким іншим посохом.
  • Паличка прискорення: ця паличка прискорює такти блоків (наприклад, рослини, саджанці...) і також такти блоків-сутностей (спавнери, печі...). Він має три режими, повязані з тим, наскільки швидко він має прискорювати.

Це тільки початок - багато інших паличок заплановано. Деякі палички в цьому моді мають різні режими. Ви можете змінити режим палички за допомогою клавіші "=" (за замовчуванням, це можна змінити в настройках клавіш). Можете вільно використовувати цей мод в будь-якому модпаку, який ви хочете. По всіх питаннях та проблемах звертайтеся до розробника через GitHub.