Pig Pen Cipher логотип

Pig Pen Cipher

Додай новий шрифт для тексту у Minecraft.


Завантаження 15M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

DarkhaxDev аватар

DarkhaxDev

Опис мода

Мод Pig Pen Cipher додає до Minecraft новий шрифт, який можна використовувати для книг, шрифтів, повідомлень чату, підказок та практично будь-якого іншого тексту в грі.


Огляд


Pig Pen Cipher - це простий шифр підстановки, який використовується для кодування повідомлень, що використовують англійську абетку.


Інструкція користувача


Використання шифру


Pig Pen Cipher іноді називається шифром крестиків-нуликів. Це тому, що ключ, який використовується для кодування/декодування символів, виглядає як дошка для гри в крестики-нулики. Для написання символу за допомогою Pig Pen Cipher просто замініть символ лініями, які оточують символ. Наприклад, якщо ви хочете написати літеру A, ви малюєте зворотню L-подібну форму, а літеру E можна намалювати у вигляді квадрата. Якщо символ містить крапку, ви будете використовувати версію справа, тому квадрат із крапкою всередині - це N. Вісім нижніх символів дотримуються тих самих правил: T буде стрілкою, що вказує вправо, а W - стрілкою, що вказує вниз з крапкою всередині. Хоча шифр на перший погляд може здатися складним, з практикою розберетесь.


Команди


Якщо цей мод встановлено на сервер Forge, ви зможете використовувати деякі спеціальні команди, щоб допомогти вам використовувати цей мод. Ці команди також можна використовувати в одиночній грі, якщо мод встановлено.
/pigpen say - Публікує повідомлення в чаті, використовуючи шифр. Усі гравці можуть використовувати цю команду. Оригінальна версія тексту зберігається в консолі сервера.
/pigpen hand - Перейменовує триманий предмет за допомогою шифру. Обмежено рівнем доступу 2.
/pigpen book (кодувати|декодувати) - Перезаписує триману книгу, щоб використовувати шифр. Також можна перетворити закодовані книги на звичайні. Обмежено рівнем доступу 2.
/pigpen tile (кодувати|декодувати) - Перезаписує об'єкт плитки, такий як підпис, для використання шифру. Обмежено рівнем доступу 2.


Код


Якщо ви розробляєте мод або маєте доступ до коду/інструментів для написання сценаріїв, ви можете застосовувати шифр до ITextComponent, змінивши стиль компонента.
// Імена MCP ще не доступні
// func_240703_c_ = setStyle
// func_240719_a_ = setFontId
IFormattableTextComponent text = new StringTextComponent("Hello World");
text.func_240703_c_(text.getStyle().func_240719_a_(new ResourceLocation("pigpen", "pigpen")));


Ванільні команди та NBT


Будь-яка ванільна команда, яка дозволяє вам вказати текстовий компонент, може використовувати шифр, визначивши ідентифікатор шрифту у властивостях тексту. Наприклад, його можна використовувати в команді give або в команді title.
/give @p stone{display:{Name:[{text:"Hello",italic:false,color:"gold",font:"pigpen:pigpen"}]}} 1
/title @a title {text:"Hello",font:"pigpen:pigpen"}

Скріншоти моду

Скріншот Pig Pen Cipher #2246
Скріншот Pig Pen Cipher #2247
Скріншот Pig Pen Cipher #2248