Моди на Майнкрафт Right Project Red - Exploration
Project Red - Exploration логотип

Project Red - Exploration

Project Red - Exploration мод для Minecraft, який поліпшує Redstone-схеми і додає логічні ворота, інтегровані схеми тощо.


Завантаження 27M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

MrTJP аватар

MrTJP

covers1624 аватар

covers1624

Опис мода

Project Red - Exploration - це збірка модів для Minecraft Forge, які спрямовані на значне поліпшення Redstone-схем через проводку, логічні ворота, інтегровані логічні схеми та інше. Цей мод сильно натхненний Red Power від Eloraam. Цей мод інтегрується дуже гарно з CB Multipart. Всі блоки створені таким чином, щоб вони взаємодіяли один з одним в одному блоковому просторі.


Для роботи Project Red необхідні деякі зовнішні бібліотеки: Code Chicken Lib, CB Multipart. Примітки: Залежність від Scorge була скасована в Minecraft 1.16. Залежність від MrTJPCore була скасована в Minecraft 1.15.


Ось список модулів Project Red і короткий опис того, що вони додають. Ви можете вибрати, які саме хочете встановити: Core: Загальна бібліотека, яка використовується іншими модулями. Сам по собі він не додає багато, але його необхідно встановити. Expansion: Машини, рами, мотори, вироблення електроенергії. Exploration: Генерація світу, руди, інструменти, декоративні блоки тощо. Illumination: Декоративне, через Redstone кероване освітлення. Integration: Логічні ворота Redstone, які можуть замінити дуже великі мультиблочні схеми. Transmission: Проводка Redstone, яка може працювати по стінах, з'єднувати навколо кутів і об'єднувати в один зв'язаний кабель. Fabrication: Проектування та виготовлення власних інтегрованих схем та розміщення їх як один високопродуктивний ворот (Примітка: потрібно Integration та Transmission).


Для запитань, пропозицій або інших обговорень щодо розробки, ви можете звертатися на Github Discussions чи на Discord Chickenbones Mods.


Ви можете використовувати мої моди в модпаках за вашим бажанням. Якщо ви можете надати посилання на цю сторінку, це буде вдячно. Рекомендується використовувати офіційний CurseForge Launcher, оскільки він спрощує управління залежностями.