Моди на Майнкрафт Right Shoulder Surfing Reloaded
Shoulder Surfing Reloaded логотип

Shoulder Surfing Reloaded

Shoulder Surfing Reloaded: мод для Minecraft з камерою ззаду. Гарячі клавіші, корекція позиції, приховання гравця. Forge та Fabric.


Завантаження 10M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 8 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

_ForgeUser21552638 аватар

_ForgeUser21552638

Exopandora аватар

Exopandora

Опис мода

Shoulder Surfing Reloaded - оновлений мод для Minecraft, який додає можливість перегляду гри з відображенням камери ззаду. Відмінності: камера ззаду, гарячі клавіші для переміщення камери (за замовчуванням: стрілки, page up і page down, O для зміни плеча), корекція позиції перехрестя, якщо динамічне перехрестя увімкнено, приховання гравця, якщо камера надто близько до нього.Інсталяція:  • Forge: переконайтеся, що встановлено Minecraft Forge. Ручна інсталяція: перейдіть до ...minecraftmods, скопіюйте ShoulderSurfing-Forge-[VERSION].jar, виберіть forge в налаштуваннях лаунчера, запустіть Minecraft, використовуйте стрілки, page up і page down для настроювання перспективи (O для зміни плеча).

  • Fabric: переконайтеся, що встановлено Fabric і Fabric API. Ручна інсталяція: перейдіть до ...minecraftmods, скопіюйте ShoulderSurfing-Fabric-[VERSION].jar, виберіть fabric в налаштуваннях лаунчера, запустіть Minecraft, використовуйте стрілки, page up і page down для настроювання перспективи (O для зміни плеча).Конфігурація: для версії ≥ 1.13 - ручна налаштування у ...minecraftconfigshouldersurfing.toml, для версії ≤ 1.12 - налаштування в грі: Mods -> ShoulderSurfing -> Config.Усунення проблем: для Optifine 1.15 і вище - проблеми зі сумісністю з шейдерами, для Optifine ≤ 1.14 - налаштування Render Quality на 1.0x для Shader Pack і вимкнення Shader Pack OFF.Часті питання:  • Q: Це лише на клієнтській стороні? A: Так.

  • Q: Можна перенести функцію x на версію y? A: Ні.

  • Q: Можна додати це до моєї модпакі? A: Так.Ліцензія: MIT License. Оригінальний проект від Sabar на Minecraft Forum та GitHub.

Скріншоти моду

Скріншот Shoulder Surfing Reloaded #15075
Скріншот Shoulder Surfing Reloaded #15076
Скріншот Shoulder Surfing Reloaded #15077
Скріншот Shoulder Surfing Reloaded #15078
Скріншот Shoulder Surfing Reloaded #15079