Silent Gear логотип

Silent Gear

Творчий мод для Minecraft, що дозволяє створювати грядку з інструментів, зброї та броні.


Завантаження 22M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

SilentChaos512 аватар

SilentChaos512

Опис мода

🔧 Silent Gear - додаток для Minecraft 🎮

Silent Gear - це додатковий модуль до Minecraft, який є відгалуженням від модуля Silent Gems, але переписаний з чистого аркуша. Він унаслідував багато функцій Silent Gems, проте має ряд вдосконалень та модифікацій. Зокрема, для створення інструментів та броні тепер потрібні креслення, що допомагає уникнути конфліктів у рецептах. Silent Gear зосереджується на інструментах, зброї та броні, що разом називаються "грядка". Рецепти модулярні, що дозволяє вам використовувати різні частини для створення різних предметів. Кількість можливих комбінацій практично безмежна. В базовому модулі ви можете створювати грядки з усіх відомих матеріалів з оригінальної гри, а також додаткових матеріалів. Також можна додавати нові матеріали через пакети даних. Детальніше про це можна дізнатися у вікі. Нижче ви знайдете корисні поради та відповіді на поширені питання. Для користувачів Optifine: перевірте проблеми без Optifine перед тим, як повідомляти про них.

🔥 Головні особливості додатка:

  • Інструменти, зброя та броня. Всі вони базуються на одному коді. Якщо ви можете щось створити з інструментами, то, швидше за все, ви можете створити те ж саме з бронею, і навпаки. Вони також розширюють стандартні класи, тому вони сумісні з усім, що вимагає використання стандартних інструментів.
  • Інструменти - на ваш вибір доступні кирка, лопата, топір, мотика, проспекторський молот, молот, екскаватор, пила та серп.
  • Зброя - вибирайте між мечем, кинджалом, катаною, мачете, луком, арбалетом та пращею.
  • Броня - в Silent Gear броня була врахована з самого початку розробки, тому вона не має недоліків, що були в Silent Gems.

🔨 Частини грядки (матеріали):

Додаток включає базові матеріали з оригінальної гри: дерево, камінь, кремінь, камінь з "Пекла", залізо, золото, алмази, смарагди, обсидіан та інші. Також додано дві нові руди: багрове залізо та блакитне срібло. Багрове залізо можна перетворити на багрову сталь, а блакитне срібло - на блакитний електрум. Для перегляду статистики матеріалу наведіть курсор на предмет і утримуйте клавішу Ctrl. Ви можете налаштовувати все на свій смак - змінюйте існуючі матеріали або створюйте свої власні.

🛠 Додатки:

Хоча багато можна зробити лише з допомогою пакетів даних, іноді потрібні додаткові моди для додавання нових функцій. Ось кілька інших модулів, які ви можете додати:

  • Dragon Gear (розробник Partonetrain) - матеріали та властивості Ice and Fire.
  • Mana Gear (розробник Partonetrain) - магічні матеріали та властивості.

Скріншоти моду

Скріншот Silent Gear #1067