Моди на Майнкрафт Right Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt]
Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt] логотип

Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt]

Простий мод для Minecraft, що відображає ваш статус у Discord. Корисний для реклами модпаків.

Категорії мода


Завантаження 15M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

hypherionsa аватар

hypherionsa

ExplodingCreeperGroup аватар

ExplodingCreeperGroup

Опис мода

Simple Discord RPC є простим і легким у використанні модом, який дозволяє вам відображати, що ви робите в Minecraft у вашому статусі на Discord. Це корисно для модпаків, які хочуть рекламувати себе, або для людей, які просто хочуть красивий спосіб показати, що вони грають в Minecraft. Цей мод працює зразу після встановлення, але ви можете налаштувати його під свої потреби. Більше інформації ви можете знайти на нашій вікі.


Ненавидите редагування конфігураційних файлів вручну? Чому б не спробувати простий у використанні додаток Config Editor, призначений для Simple RPC. Цей додаток дозволяє вам крок за кроком редагувати конфігураційний файл і навіть має попередній перегляд, щоб показати, як буде виглядати ваше Rich Presence. Цей додаток доступний для Windows, Linux та Mac. Ви можете завантажити його тут.


Ви завжди можете звернутися до вікі для отримання допомоги, але хоча я намагаюся зробити все якомога простіше і зрозуміліше, іноді щось йде не так або це просто не має сенсу. Ви можете відкрити проблему на Github, якщо це помилка або пропозиція, або для швидшої підтримки ви можете приєднатися до нашого Discord та задати своє питання в відповідному каналі.


Якщо це не було зрозуміло з опису, ви можете використовувати цей мод у своєму модпаку. Ви не маєте права продавати або розміщувати цей мод в іншому місці. Усі завантаження повинні здійснюватися через наші офіційні сторінки Curseforge/Modrinth. Мистецтво, що міститься на цій сторінці, ліцензоване за умовами All Rights Reserved (by HypherionSA) і не може бути використане в іншому місці, крім наших офіційних сторінок Curse/Modrinth/Documentation. Ця ліцензія не включає логотип BisectHosting, який ліцензується згідно їх власних ліцензій.

Скріншоти моду

Скріншот Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt] #2195
Скріншот Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt] #2196
Скріншот Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt] #2197
Скріншот Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt] #2198
Скріншот Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt] #2199
Скріншот Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt] #2200
Скріншот Simple Discord RPC [Forge/Fabric/Quilt] #2201