Моди на Майнкрафт Right Small Ships [Fabric & Forge]
Small Ships [Fabric & Forge] логотип

Small Ships [Fabric & Forge]

Мод для Minecraft: додайте кораблі з гарматами, фарбуванням вітрил та можливістю ремонту.


Завантаження 16M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

talhanation аватар

talhanation

Опис мода

Мод Small Ships [Fabric & Forge]


Перетворіть свій Minecraft на справжній морський експедіційний шлях з модом Small Ships! Тепер з дракарами! Хочете створити сервер для гри в Small Ships з друзями? Орендуйте свій власний сервер Minecraft тут. Більше інформації про налаштування тут. Приєднуйтеся до мого Discord! Перегляньте мої інші моди: Наймайте селян-робітників і дозвольте їм фермерити, рудокопити або навіть рибалити за вас! Рекрутуйте селян та командуйте їми у війну!


Інструкція з використання:  • Помістіть корабель далеко від вас у воду. Вони потребують місця для появи.

  • Клацніть правою кнопкою миші, щоб сісти на корабель.

  • Під час сидіння на кораблі: натисніть R, щоб відкрити / закрити вітрила корабля. Або натисніть W, щоб збільшити, і S, щоб зменшити вітрила.

  • У виді від третьої особи з F5, прокручуйте колесико миші, щоб змінити відстань виду.

  • Щоб пристроїти сутність на корабель, клацніть правою кнопкою миші на неї, сидячи на кораблі.


Гармата:


Щоб додати гармату на корабель, вам потрібно клацнути правою кнопкою миші на корабель з гарматою в руках. Для пострілу з гармати потрібно дивитися в напрямку гармати й натиснути пробіл, сидячи на кораблі. Зверніть увагу, що вам потрібно мати кулю в інвентарі корабля. Клавіші можна змінити в налаштуваннях. Щоб видалити гармату, клацніть правою кнопкою миші на корабель.


Детальні функції:  • Продуктивність корабля: Швидкість корабля також буде впливати на кількість гармат на борту, що зменшить швидкість на 2,5% за гармату та вантаж на борту може зменшити швидкість корабля до 10%.

  • Фарбування вітрил: Можна налаштувати вітрила, фарбуючи їх фарбами. Просто клацніть правою кнопкою миші на корабель з фарбою в руках.

  • Ремонт корабля: Можна відремонтувати корабель із залізними кришталіками та дошками. Просто клацніть правою кнопкою миші на корабель з залізними кришталіками в руках.

  • Назва корабля: Можна назвати корабель. Просто клацніть правою кнопкою миші на корабель з підписом.

  • Прикріплення: Кріплення дозволяє зв'язувати кораблі. Кораблі, які зв'язані, не можуть контролюватися безпосередньо, і можуть бути зв'язані тільки ті кораблі, на яких немає гравця на місці управління.


Типи кораблів:


Cog:


Ког - середньовічний торговий корабель для холодних водних біомів. Має 108 слотів для предметів та може встановити до 4 гармат для оборони. Вміщає до 5 пасажирів, включаючи капітана. Хоча маневреність може не бути найкращою, це відмінний торговий судно з максимальною швидкістю 40 км/год і міцним корпусом на 300 hp.


Brigg:


Бриг - ще один середньовічний двомачтовий торговий корабель, призначений для холодних водних біомів. Має 162 слоти для предметів та може встановити до 6 гармат для оборони. З можливістю вміщати до 11 пасажирів, включаючи капітана, він відзначається як у торговлі, так і в морських битвах. Швидкість Брига - 45 км/год, він має добру маневреність і міцний корпус.

Скріншоти моду

Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3559
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3560
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3561
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3562
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3563
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3564
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3565
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3566
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3567
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3568
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3569
Скріншот Small Ships [Fabric & Forge] #3570