Spartan Shields логотип

Spartan Shields

"Додайте в гру унікальні щити для захисту від ворогів."


Завантаження 43M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

ObliviousSpartan аватар

ObliviousSpartan

Опис мода

Spartan Shields: розширення віртуального світу Minecraft

Модифікація Spartan Shields відкриває для гравців Minecraft безліч нових можливостей, додаючи в гру унікальні щити. Після встановлення моду, ви зможете створити простий дерев'яний щит, використовуючи всього лише кілька дерев. Але з випуском версії 3.0.0, скрафтити щит стало ще простіше - тепер для цього потрібно всього 4 дерев'яних дошки замість 6.

Як альтернативу, ви маєте можливість виготовити дерев'яний баштовий щит, який дозволяє прикріплени банери. Однак, дерев'яні щити не відомі своєю довговічністю, тому варто думати про їхнє удосконалення в міру знаходження нових матеріалів. Важливо: щит має бути новим та неушкодженим!

Вибір щитів

За допомогою Spartan Shields можна створити різноманітні щити: кам'яний і кам'яний баштовий, залізний та залізний баштовий, золотий і золотий баштовий, алмазний і алмазний баштовий, а також щити з обсидіану, які характеризуються підвищеною стійкістю до відштовхування та трохи зниженою швидкістю руху.

Сумісність з іншими модами

В залежності від інших встановлених модифікацій, ви можете отримати доступ до додаткових рецептів. Для цього потрібно мати модифікації з відповідними записами в OreDictionary [для версій 1.12.2 і нижче] або ванільними тегами [для версій 1.13.2 і вище]. Модифікація Spartan Shields підтримує роботу з різними модами, включаючи Botania, Thermal Foundation, Abyssalcraft, Better with Mods, Thaumcraft, Ender IO, RFTools та Redstone Arsenal.

Щити, створені за допомогою цього моду, можна зачарувати різними чарами, такими як Незламність, Відштовхування, Шипи, Вогневий меч чи Відплата. Крім того, мод підтримує переклади на різні мови, тому якщо ви хочете допомогти з перекладом, Ви можете зв'язатися з розробником через GitHub.

Більше можливостей для гравців

Модифікація Spartan Shields дозволяє гравцям Minecraft глибше зануритись в гру, розширюючи їхні можливості для захисту. Не втрачайте часу - спробуйте його вже сьогодні!

Скріншоти моду

Скріншот Spartan Shields #2
Скріншот Spartan Shields #3
Скріншот Spartan Shields #4
Скріншот Spartan Shields #5
Скріншот Spartan Shields #6
Скріншот Spartan Shields #7
Скріншот Spartan Shields #8
Скріншот Spartan Shields #9

Завантажити Spartan Shields