Starter Kit логотип

Starter Kit

Початковий набір: гра стає простішою.


Завантаження 20M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Serilum аватар

Serilum

Опис мода

🎮 Початковий набір: гра стає простішою 🎁

Початковий набір - це модифікація для гри, яка надає новачкам можливість отримати набір предметів, які вказані в конфігураційному файлі. Набір може бути розміщений у будь-якому слоті інвентаря, у допоміжній руці або в слотах броні. Модифікація може визначити нових гравців, які вперше приєдналися до світу.

Якщо інша модифікація додала предмети, наприклад, довідкові книги, ви можете видалити їх або додати після розстановки початкового набору. Це регулюється за допомогою параметру конфігурації addExistingItemsAfterKitSet.

Модифікацію можна використовувати на сервері для всіх нових гравців або в режимі одиночної гри, де ви можете почати з вибраним вами стандартним інвентарем.

Також передбачена підтримка моду FTBs Team Island після виконання команди "створити острів".

💻 Налаштування модифікації 🛠️

  • enablePlayerMustBeNearSpawnForKitCheck (за замовчуванням = true): Визначає, чи повинен гравець, який вперше ввійшов до гри, бути поряд зі спавном, щоб отримати початковий набір. Це може бути корисно при встановленні моду в уже існуючих світах.
  • addExistingItemsAfterKitSet (за замовчуванням = true): Визначає, чи повинні предмети, які вже були в інвентарі, наприклад, книги, додані іншими модами, повертатися назад до інвентаря після встановлення початкового набору. Якщо цю функцію вимкнено, ці предмети будуть видалені. Ви все ще можете додати їх вручну через набір.
  • enableFTBIslandCreateCompatibility (за замовчуванням = true): Визначає, чи повинен початковий набір перевстановлюватися після виконання команди /ftbteamislands create з моду FTB Team Islands. Ця опція не працює, якщо вона не встановлена.

📜 Команди управління модом 🕹️

  • /starterkit set: Встановлює конфігураційний файл початкового набору як копію інвентаря гравця, який виконує цю команду. Попередній файл конфігурації зберігається і перейменовується. Ця команда вимагає підвищеного рівня доступу.

Типовий конфігураційний файл знаходиться за адресою /config/starterkit/starterkit.txt: Ви можете створити свій власний, використовуючи команду /starterkit set в грі!

Після першого входу в гру ви побачите результат: Підтримуються теги NBT, наприклад, чари та написані книги.

Якщо ви виконаєте команду /starterkit set, весь інвентар буде записаний в конфігураційний файл starterkit.txt. Інвентар, показаний на останньому зображенні, призведе до створення цього конфігураційного файлу: Розташований в /config/starterkit/starterkit.txt.

Скріншоти моду

Скріншот Starter Kit #1336
Скріншот Starter Kit #1337
Скріншот Starter Kit #1338
Скріншот Starter Kit #1339
Скріншот Starter Kit #1340
Скріншот Starter Kit #1341