The Conjurer логотип

The Conjurer

Розширений мод для Minecraft з новим магічним мінібосом і театром. Уникайте його трюків і викрадайте його колпак!

Категорії мода


Завантаження 16M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 4 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

ModdingLegacy аватар

ModdingLegacy

Vamacher0n аватар

Vamacher0n

KingPhygieBoo аватар

KingPhygieBoo

Lachney аватар

Lachney

Опис мода

The Conjurer - мод для Minecraft


The Conjurer - це мод, який розширює сім'ю Ілагерів, додаючи нового мага-Ілагера під назвою The Conjurer. Для його використання потрібно завантажити Structure Gel API, який можна отримати тут. Structure Gel - це API-мод, розроблений для полегшення створення структур розробниками, зокрема тих, що використовують систему головоломок. Весь код є відкритим і документованим.


Опис мода


The Conjurer - це магічний мінібосс Ілагер, який надихнутий магами. Він володіє театром у глибині біома з темною лісою. В нього багато трюків у рукаві, тому не ставтеся до нього легковажно!


Відео-огляди


Ось декілька чудових відео-оглядів про The Conjurer, створених нами та спільнотою. Будь ласка, виразіть їм свою любов!  • Відео, створене Modding Modding Legacy

  • Відео, створене UltraUnit

  • Відео, створене Cyberworld


Театр

Театр - це нова структура, яка генерується природно у біомі з темною лісою. Кожна кімната в театрі має кілька варіантів, які вибираються випадковим чином. У театрі глядачами можуть бути Пілагери, Віндикатори, час від часу Відьми, а, якщо вам пощастить, там може з'явитися Химерник.


Колпак Конюрера


Після того, як ви вкрали шоу або перемогли його, Конюрер випадково зброює свій колпак - предмет моди, який відштовхує Недобрі Знаки. Смугою на колпаку можна фарбувати, аналогічно до шкіряних деталей. Також він випадково випускає 2-4 смарагди при кожному вбивстві.


Часто задавані питання


Чи дозволено з'являтися Конюреру під час рейдів? Ні, він був спеціально створений для структури, тому, дозволяючи йому з'являтися поза нею, половину моди буде скасовано.


Чи можу я використовувати цей мод у своєму модпаку? Так, звичайно. Просто не забудьте надати відповідні кредити авторам та посилання на сторінку CurseForge.


Чи можу я розповсюджувати цей мод на інших платформах? Так, але перед цим переконайтеся, що всі завантаження прямо пов'язані з CurseForge та надайте відповідні кредити авторам.


Переклад The Conjurer


Допоможіть зламати мовний бар'єр і перекладіть The Conjurer на свою рідну мову! Усі перекладачі будуть зазначені тут. Завдяки OneSkyApp ви можете легко перекладати! Посилання на переклад. Прапорці зроблені Freepik з www.flaticon.com.


Підтримка: Якщо у вас є питання або проблеми з нашими модами, прочитайте часті питання (FAQ)! Ви також можете подати заявку на проблему в трекері проблем або приєднатися до нашого Discord-серверу.

Скріншоти моду

Скріншот The Conjurer #1928
Скріншот The Conjurer #1929
Скріншот The Conjurer #1930
Скріншот The Conjurer #1931
Скріншот The Conjurer #1932
Скріншот The Conjurer #1933
Скріншот The Conjurer #1934
Скріншот The Conjurer #1935
Скріншот The Conjurer #1936
Скріншот The Conjurer #1937
Скріншот The Conjurer #1938
Скріншот The Conjurer #1939
Скріншот The Conjurer #1940
Скріншот The Conjurer #1941
Скріншот The Conjurer #1942
Скріншот The Conjurer #1943
Скріншот The Conjurer #1944
Скріншот The Conjurer #1945
Скріншот The Conjurer #1946

Завантажити The Conjurer