Thermal Cultivation логотип

Thermal Cultivation

Thermal Cultivation - мод для Minecraft, додає фермерство та готування.


Завантаження 56M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

TeamCoFH аватар

TeamCoFH

KingLemmingCoFH аватар

KingLemmingCoFH

Опис мода

Thermal Cultivation - мод для Minecraft, який додає до гри нові можливості для фермерства та готування їжі. Цей мод є частиною популярної серії Thermal, яка вже понад десять років радує гравців усього світу. Багато інновацій, що впроваджені у цій серії, стали стандартом для багатьох інших модів. Система Forge Energy була побудована на основі Redstone Flux, а багато функцій, які ми звикли бачити у модах - переналаштування сторінок, розширений контроль червоного каменю, додаткове фарбування вводів синьо-помаранчевими - почалися саме з Thermal Series.


Thermal Cultivation - це модульний мод, що дозволяє гравцям вибирати ті аспекти, які їм потрібні, і ті, які не потрібні, щоб він відповідав їхньому стилю гри та світу. Ці моди утворюють єдине цілісне досвід, що значно розширює всесвіт Minecraft у логічний (але, безумовно, технологічний) спосіб.


Модуль Thermal Cultivation містить в собі колекцію фермерських і продуктових речей, які дозволять зробити ваш світ більш сільським та смачним! Ці моди постійно оновлюються, і серія ще не завершена! Ми працюємо над цим і вдячні за ваше терпіння. Незважаючи на це, тут є багато речей як для новачків, так і для ветеранів. Ми сподіваємося, що вам сподобається нова серія Thermal.


Конфігурація:  • Клієнт: файл thermal-client.toml у папці /config

  • Сервер: файл thermal-server.toml у папці /saves/WORLD_NAME/serverconfigs. Копіювання цього файлу в папку /defaultconfigs застосує ці конфігурації до всіх нових створених світів. Для відданих серверів цей файл знаходиться в /world/serverconfigs


Особливості:  • Розширення для фермерства та готування їжі

  • Модульний підхід, дозволяючи вибирати потрібні аспекти

  • Постійні оновлення і розвиток


Thermal Cultivation - це лише один з модулів у серії Thermal, яка включає в себе Thermal Foundation, Thermal Dynamics, Thermal Expansion, Thermal Innovation, Thermal Integration, Thermal Locomotion. Ця серія потребує CoFH Core.

Скріншоти моду

Скріншот Thermal Cultivation #3160
Скріншот Thermal Cultivation #3161