Upgraded Netherite логотип

Upgraded Netherite

Покращений мод з новими предметами та ефектами для Minecraft.

Доступно на версіях Minecraft

[1.19.4] [1.19.2] [1.19.3] [1.18.2] [1.16.5] [1.19] [1.18.1] [1.17.1]


Завантаження 15M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 3 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Rolfmao аватар

Rolfmao

Опис мода

Оновлений мод Upgraded Netherite для Minecraft


Мод Upgraded Netherite - це потужний додаток, який додає у гру оновлені версії броні, знарядь, зброї та інших предметів з найсильнішого матеріалу - незериту. Ці предмети мають унікальні ефекти, які поліпшать ваш геймплей і зроблять вас ще потужнішими.


Броня та кінська броня


Оновлена незеритова броня надає вам не тільки високий рівень захисту, але й додаткові ефекти. Наприклад, вона може змусити свинезомбі стати нейтральними і збільшити вашу удачу. Крім того, незеритова кінська броня підвищує вашу шанс на вилучення предметів.


Зброя


З оновленою незеритовою зброєю ви зможете легше подолати навіть найсильніших ворогів. Вона завдає більше пошкоджень свинезомбі-брута та збільшує рівень збирання предметів. Також деякі зброї мають можливість автоматичного плавлення руди під час розкопування.


Інші предмети


У моді Upgraded Netherite також присутні оновлені версії інструментів, які покращують швидкість видобутку ресурсів під водою або в лаві. Крім того, деякі предмети захищають від втрати вакуумом або отруєння в спідницю.


Цей мод дозволяє вам покращити ваші навички і зробити гру Minecraft ще більш захоплюючою. Встановіть мод Upgraded Netherite і станьте найсильнішим гравцем в Майнкрафті!

Скріншоти моду

Скріншот Upgraded Netherite #2193
Скріншот Upgraded Netherite #2194