Моди на Майнкрафт Right Vampirism - Become a vampire!
Vampirism - Become a vampire! логотип

Vampirism - Become a vampire!

Стань вампіром у Minecraft з модом, який дозволяє стати вампіром, полювати на них або співпрацювати у мультиплеєрі.


Завантаження 14M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 8 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

maxanier аватар

maxanier

Cheaterpaul аватар

Cheaterpaul

Опис мода

Стань вампіром у Minecraft з модом "Vampirism - Become a vampire!". Вампіри - це швидкі, сильні та кровожерливі істоти, які ненавидять сонце, але не бояться ночі. І найкраще в тому, що ти можеш стати одним з них! Цей мод дозволяє тобі стати вампіром з усіма класичними перевагами та недоліками. Після укусу вампіра або вручного введення крові вампіра, ти отримуєш ефект під назвою Sanguinare Vampiris, який зробить тебе вампіром. Або ж ти можеш вирішити стати вампірським мисливцем та почати боротьбу з цими злими істотами.


Як вампір, тобі не потрібно їсти сухий хліб або дивне фруктове яблуко, ти віддаєш перевагу червоній та смачній крові, яку можеш випити від тварин або, краще, мешканців. Якщо ти обережний, вони можуть відновити свою кров з часом, але якщо ти висмоктав усю кров зразу, вони помруть. Як досвідчений вампір, ти можеш перетворити їх на вампірів замість цього.


Крім того, ти можеш помітити, що тепер у тебе червоні очі та кліни. На початку ти є дуже звичайним та слабким вампіром, але виконуючи вампірські ритуали, ти можеш розвиватися і отримувати нові сили. Окрім зростання сили і швидкості, ти отримуєш навички, які можна використовувати для отримання можливостей, таких як нічний вид, перетворення у кажана, телепортація та багато іншого.


Однак, ставшки сильним вампіром, ти також отримаєш шкоду від сонячного світла та зіткнешся зі сильнішими вампірськими мисливцями. Тому, ймовірно, тобі захочеться зосередити свою увагу на ночі, отримати нічний вид і зробити собі труну, щоб проспати день. Не забувай розфарбувати свою труну, щоб вона вписувалася до решти декору в твоєму будинку.


Якщо тобі не подобаються вампіри, цей мод може пропонувати багато іншого. Ти можеш вибрати стати вампірським мисливцем і почати полювати на цих злих вампірів. Озброєний арбалетами та іншими корисними знаряддями, у тебе є повний арсенал на волосині. Збираючи предмети, борючись зі сильними вампірами та досліджуючи світ, ти можеш розвиватися і відкривати високорозвинені навички, які покращують твою здатність до полювання або навіть дозволяють використовувати деякі здібності вампірів проти них самих.


У світі є кілька додатків. Поміж нових мобів є новий біом під назвою вампірський ліс. Цей туманний біом в основному розміщує вампірських істот і є домом для вампірських баронів, з якими тобі доведеться боротися, щоб отримати ритуальні предмети. Оскільки вампіри віддають перевагу висмоктати кров з мешканців, села тепер захищені вампірськими мисливцями. Якщо занадто багато людей у селі вкусили, вони закликають підсилення або, якщо справа стає дуже поганою, мешканці просто взянуть свої сільські вили та почнуть полювати на вампірів самі. Села можуть контролювати вампіри або мисливці, що надає їм додаткові переваги. Якщо ти хочеш захопити село, розглянь планування рейду, щоб зайняти деяку територію.


Мультиплеер: Цей мод створений для ідеальної роботи в мультиплеєрі. Разом з друзями ти можеш стати вампіром або вампірським мисливцем та боротися або співпрацювати в цьому темному світі Майнкрафт.

Скріншоти моду

Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4000
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4001
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4002
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4003
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4004
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4005
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4006
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4007
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4008
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4009
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4010
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4011
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4012
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4013
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4014
Скріншот Vampirism - Become a vampire! #4015