Моди на Майнкрафт Right VanillaTweaks [Fabric & Forge]
VanillaTweaks [Fabric & Forge] логотип

VanillaTweaks [Fabric & Forge]

VanillaTweaks - мод для Minecraft, що покращує ванільний досвід.

Категорії мода


Завантаження 9M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 6 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

StrikerRocker аватар

StrikerRocker

Опис мода

VanillaTweaks - це мод для Minecraft, створений для покращення ванільного Minecraft, не перебільшуючи. Він розроблений таким чином, щоб бути максимально невтручальним і налаштовуваним, щоб створити користувальницький досвід відмінний від інших.


DISCLAIMER: Цей мод не пов'язаний із веб-сайтом ресурсного пакету / пакету даних Vanilla Tweaks. Файли Forge: посилання на файли Fabric: посилання на файли Швидкі посилання GitHub Вікі Дискорд Мій веб-сайт Вікі Більше інформації про цей мод можна знайти на вікі Для більш докладного огляду цього рекомендую подивитися цей Spotlight.


Різне VanillaTweaks дуже налаштовується. Все, від увімкнення та вимкнення чар до зумування, може бути налаштовано прямо зі сторінки налаштувань, доступної з меню модів або меню гри. Рекомендується видаляти файл конфігурації кожного разу, коли ви оновлюєте VanillaTweaks, оскільки параметри конфігурації можуть змінитися. Якщо у вас є яка-небудь ідея, яку ви б хотіли додати до мода, обговоріть це в цьому сервері дискорду.


Завантаження Перегляньте вкладку Файли проекту VanillaTweaks для завантажень. Повідомте про будь-які проблеми з модом тут GitHub.

Скріншоти моду

Скріншот VanillaTweaks [Fabric & Forge] #15469