Water Strainer логотип

Water Strainer

Water Strainer мод фільтрації води для ресурсів. Виготовляйте сітки, фільтруйте воду, отримуйте ресурси.

Категорії мода


Завантаження 27M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 7 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

Ruuubi аватар

Ruuubi

Опис мода

Water Strainer - це мод, який додає можливість фільтрувати воду для отримання загальних ресурсів. Сітка захоплює загальні предмети (такі як пісок, гравій, палиці, глина, ...), коли вони знаходяться в середині води. Вони можуть бути розбиті, але їх можна побудувати з різних матеріалів, щоб збільшити їхню стійкість. Ідея полягає в тому, щоб отримати деякі загальні ресурси, коли ви зайняті чимось іншим. Висота/потік води та тип біома впливатимуть на ефективність. Можливість налаштування включає стійкість, час простою, таблиці здобичі та інше. Water Strainer також може бути використаний для карт Skyblock.


Як почати: (1) Виготовте базу сітки. (2) Виготовте будь-який тип сітки. (3) Поставте базу сітки всередину басейну з водою (базі потрібна вода зверху). (4) Покладіть свою сітку в базу. Тепер сітка буде фільтрувати воду для предметів. Список предметів залежить від типу сітки. Предмети можна вставляти і вилучати з нижньої частини бази сітки. Сумісність: Мод підтримує Just Enough Items (JEI).


Політика модпаку: Ви можете включати мод у будь-який модпак. Вам заборонено продавати мод чи його вміст (такі як предмети).

Скріншоти моду

Скріншот Water Strainer #23640
Скріншот Water Strainer #23641
Скріншот Water Strainer #23642
Скріншот Water Strainer #23643