WorldEdit логотип

WorldEdit

Інструмент редагування мап для Minecraft, працює безпосередньо в грі.


Завантаження 34M завантажень
Погляди 0 переглядів
Створено Створено 9 років тому

Зовнішні ресурси

Розробники моду

sk89q аватар

sk89q

wizjany_ аватар

wizjany_

me4502 аватар

me4502

octylFractal аватар

octylFractal

Опис мода

WorldEdit: інструмент редагування мап для Minecraft

WorldEdit - це інструмент для редагування ігрових мап Minecraft, який працює безпосередньо в рамках самої гри! Цей інструмент включає можливості вибору, створення схем, копіювання та вставки, використання пензлів та скриптів. WorldEdit можна використовувати в режимі творчості або тимчасово в режимі виживання. Для використання цього моду необхідна Java-версія Minecraft. WorldEdit сумісний з Forge та Fabric. 😊

Інструкція з встановлення WorldEdit

🛑 Перш за все, переконайтеся, що ви користуєтеся Java-версією Minecraft. Для встановлення WorldEdit дотримуйтеся наступних кроків:

  • Встановіть Minecraft Forge або Fabric.
  • Завантажте WorldEdit.
  • Перемістіть файл моду WorldEdit до папки з модами.

Для навчання користування інструментом можна знайти відеоуроки.

Інформація для користувачів Bukkit, Spigot чи Paper

⚠️ Користувачам Bukkit, Spigot або Paper необхідно завантажити плагін WorldEdit. Якщо виникли труднощі з установкою або використанням WorldEdit, то рекомендуємо звернутися до нашого серверу Discord. Але перед цим ознайомтеся з нашою документацією!

Чи потрібно активувати чіти для використання WorldEdit?

Якщо ви граєте в одиночному режимі: так, чіти повинні бути активовані в світі для використання WorldEdit, але це можна змінити в налаштуваннях. Якщо ви запускаєте сервер: WorldEdit можуть використовувати тільки гравці, які мають права оператора, але це також можна змінити.

Як користуватися WorldEdit?

Щоб дізнатися, як користуватися WorldEdit, ознайомтеся з документацією. Ви також можете переглянути відеоуроки! Якщо вам потрібна допомога, ви завжди можете звернутися до нашого серверу Discord. Якщо ви маєте побажання щодо функціоналу, зверніться до нашого трекера проблем.

Чи можу я включити WorldEdit у свій модпак?

Так, ви можете включити WorldEdit у свій модпак без отримання спеціального дозволу. Проте, ми будемо вдячні, якщо ви згадаєте про нас. 😊

Чи можу я редагувати вихідний код?

Ви можете відвідати наш GitHub-репозиторій. WorldEdit розповсюджується за ліцензією GPLv3, і ви можете скомпілювати його за допомогою Gradle. 🎉 Не забудьте підтримати нас на GitHub!

Скріншоти моду

Скріншот WorldEdit #282
Скріншот WorldEdit #283
Скріншот WorldEdit #284
Скріншот WorldEdit #285